הזמנת ספות

אתם בוודאי מכירים את התחושה הזו שאוחזת בכם כאשר אתם נכנסים בפתח בית שהסגנון העיצובי שלו גורם לכם להרגיש "בבית". הוא נעים, מעוצב בטוב טעם, ומעורר בכם אווירה נינוחה. לפעמים אפילו המחיר לא מהווה את הפקטור בכך, אלא ההתאמה של הרהיטים בחלל הבית תוך מתן דגש על העיצוב, הנוחות והצבעים. הסלון הוא אחד החדרים החשובים ביותר בבית, לאחר חדר השינה, וזה שבו אתם מבלים את מירב זמנכם, ישובים אל מול הטלוויזיה או צוחקים עם חברים על הספה. אם גם אתם רוצים להבטיח לכם סלון ביתי שיגרום ליקיריכם ולכם להרגיש בו "בבית", חשוב שתבצעו הזמנת ספות מותאמת. דיזיין בקליק מספקת שירותי עיצוב פנים הבית, תשמח להציע לכם ספות מעוצבות, נוחות ומרשימות במחירים הכי משתלמים לכיס שלכם.

 

הזמנות ספות - המדריך למרהט

הנה כמה טיפים שיסייעו לכם לעצב את הסלון:

·   התאמת הספות לחלל – נשמע ברור מאליו, אך לא תמיד אנשים שמים מספיק דגש על השיקול הזה. חשוב מאוד שהספה תתאים לחלל הסלון ולרהיטים השונים בו, שולחנות, ארונות, טלוויזיה ותאורה. חשוב לספק מעברים מתאימים להליכה ולתזוזה. אם אתם מעוניינים לשלב שולחן בסלון, חשוב שהספה והשולחן יתאימו זה לזה בכדי שאנשים יוכלו לשבת לאכול בנוחות ללא מאמץ מיותר.

·  בחירת מערכת הישיבה – האם אתם קונים ספה אחת או מערכת ישיבה של שתי ספות? האם תשלבו בין שתי ספות שלאו דווקא קשורות זו לזו בכדי שישברו את המראה העיצובי? האם תבחרו ספה ולצידה כורסה? כדי לענות על השאלות הללו, חשוב להתחשב במספר דיירי הבית ומספר האורחים האפשריים על בסיס יום-יומי.

·  נוחות היא שם המשחק – יש החובבים ריפוד רך המאפשר לשקוע בספה ויש החובבים ריפוד עבה. ישנן ספות מתכוונות המאפשרות לכם לבחור בין מצבי ישיבה לשכיבה. התייעצו עם מומחה ובקשו ממנו שיסביר לכם בהרחבה על מבחר הספות שברשותו.

 

איך בוחרים ספה?
שוק הזמנת ספות הוא כמעט אינסופי ומציע ספות בגדלים, צורות, עיצובים, בדים ומרקמים שונים. בחירת ספה עשויה להיות מבלבלת מאוד לנוכח כל האפשרויות, לכן חשוב שלא תבצעו את הקנייה הזו לבד. צרפו חברים או בני משפחה שיתלוו אליכם במעמד הבחירה והקנייה. בנוסף, התייעצו עם אנשי מקצוע מומחים כדי שיציגו לכם את הספות ויוכלו לסייע לכם בהתאמה. 


חייגו עכשיו: 0559663270


לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו או השאירו הודעה ונחזור בהקדם: 0559663270
*
*
*השאירו הודעה ונחזור מייד או חייגו: 0559663270
*
*
*
חייג אלייחייגו עכשיו 0559663270