מתקין פרקטים

פרקטים הם המילה האחרונה בתחום עיצוב הפנים בבית. הם מספקים את הנגיעה העיצובית המושלמת עבור ביתכם, בייחוד אם אתם מעוניינים לשפץ את הבית מבלי להיגרר לתהליך ארוך ומתיש של החלפת ריצוף. התקנת פרקטים היא נוחה, קלה ומהירה, אם היא נעשית בידי מתקין פרקטים מקצועי. אם אתם מחפשים מתקין ומבולבלים מההיצע בשוק, תוכלו לפנות לחברת דיזיין בקליק, שמספקת שירותי התקנת פרקטים במחירים ידידותיים ומשתלמים לכיס שלכם.

מתקין פרקטים – מה זה אומר בהרחבה

כאשר אתם ניגשים לבחור מתקין פרקים, חשוב שתעשו זאת תוך הבנה טובה יותר בהקשר לפרקטים. לכן, הנה מענה לכמה שאלות נפוצות:
 • מהו ריצוף פרקט? מדובר בשיטה שצוברת תאוצה במהירות והיא כוללת התקנת ריצוף של קורות עץ או מחומרים דמויי עץ.
 • אילו סוגי פרקטים קיימים בשוק? קיימים סוגים רבים:
  • פרקט עץ גושני – הפרקט המסורתי והיקר יותר העשוי מקורות עץ משובח, מלא וטבעי. הוא יוצר מראה מרהיב יותר, אך גם דורש תחזוקה רבה יותר.
  • פרקט עץ שכבתי – בפרקט מסוג זה ישנן שתי שכבות או שלוש, כאשר השכבה העליונה היא שכבת עץ משובחת ומלאה ואילו השכבות האחרות הן שכבות עץ פשוט יותר. פרקט מסוג זה מאפשר להוזיל בעלויות.
  • פרקט למינציה – פרקט סינתטי שמדמה באופן מוצלח מראה של עץ איכותי. זהו הפרקט הזול ביותר.
  • פרקט פולימרי עמיד במים – מדובר בחומר שעמיד בפני כמויות גדולות של מים, בניגוד לסוגי פרקטים אחרים שאינם מצטיינים במיוחד בתכונה זו. הוא בעל יתרונות רבים, עמיד יותר, מונע נזקים לרצפה ומונע החלקה. יחד עם זאת, מחירו יקר יותר ביחס לפרקטים שעשויים מחומרים סינתטיים.
 • מהם יתרונותיו של הפרקט? בשונה מריצוף אחר, מדובר בפרקט זול יותר, קל להתקנה ולתחזוקה. הוא יוצר בידוד מפני תנאי מזג אוויר שונים כמו חום וקור, והוא מפחית באופן משמעותי את הפוטנציאל להחליק ולהיפצע. אפשרויות העיצוב השונות של הפרקט מאפשרות להתאימו לסגנונות עיצוב ולטרנדים אופנתיים בתחום עיצוב הפנים.

איך בוחרים מתקין פרקטים?

לפני שאתם מזמינים מתקין פרקטים, חשוב לוודא עמו מהו סוג הפרקט בו הוא משתמש, מהן שיטות ההתקנה שלו ולוודא באופן מלא לגבי תעודת האחריות אותה הוא מציע. ההשקעה בפרקט נועדה לטווח ארוך, לכן חשוב לבחור במתקין פרקטים מקצועי, רציני ובקיא במלאכה.
חייגו עכשיו: 0559663270


לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו או השאירו הודעה ונחזור בהקדם: 0559663270
*
*
*השאירו הודעה ונחזור מייד או חייגו: 0559663270
*
*
*
חייג אלייחייגו עכשיו 0559663270