ניקוי מזרונים

מזרונים הם האלמנט הראשון שאנחנו פוגשים בתחילתו של כיום והאלמנט האחרון שאנחנו מצפים לחזור אליו בסופו של יום כדי לצנוח בשינה מתוקה, נעימה ומטעינה באנרגיות. על אף שמזרונים מכוסים במצעים, הם עדיין משמשים קרקע פורייה להצטברות חיידקים ולכלוכים. ניקוי מקצועי של מזרונים יבטיח את חלקו בתרומתו לשינה ערבה, בריאה ונטולת חיידקים. דיזיין בקליק, מספק שירותים בכל תחומי פנים הבית, וביניהם שירותי ניקוי מזרונים, יבטיח שהמזרון שלכם ייראה, ירגיש ויריח בדיוק כמו ביום הראשון שקניתם אותו במחיר הכי משתלם בארץ.

ניקוי מזרונים – כל מה שרציתם לדעת

כדי להאריך את חיי המזרון שלכם, לשמור עליו ובכך לשמור גם על עצמכם, חשוב מאוד לבצע עבודות תחזוקה וניקיון. המזרון מפתח אבק וחיידקים באופן טבעי, דבר שעלול להיות לא נעים ולשבש את הבריאות הכללית, ועשוי להיות מסוכן מאוד לרגישים לאבק. יש כמה פעולות בסיסיות שגם אתם תוכלו לבצע אותן באופן ביתי:
  • אוורור אחת לשבוע או חודש – חשוב לאוורר את המזרון באוויר החוץ הטבעי. שלפו את המזרון והוציאו אותו החוצה, למרפסת או לגינת הבית כדי שינשום אוויר. אם אין לכם גישה למרפסת או לגינה, הניחו אותו בקרבת חלון.
  • ניקוי עדין – חשוב מאוד להיצמד להוראות היצרן כדי שלא תפגעו במזרון שלכם. הספיגו מטלית נקייה עם מעט מים או מעט סבון (חשוב מאוד לא להפריז בכמויות המים) והעבירו אותה על גבי המזרון בעדינות. אם גיליתם כתם על המזרון, רצוי שלא תנקו במים אלא בחומרים ייעודיים לניקוי בדים, למשל כמו נוזל כביסה.
  • שאיבת אבק – סביר להניח שאם הצטבר אבק במזרון, הרגישים שבחבורה הם "רדאר אנושי" לאבק, יקבלו התרעה פיזית על כך שהגיע הזמן לשאוב אבק.

ניקוי מזרונים מקצועי

שימו לב שכתמים קשים עדיף להשאיר לידיים מקצועיות. המזרון צובר כתמי זיעה, דם ומזונות שונים שטיפול לא נכון בהם עשוי לקבע את הכתם ולהסב נזק למזרון. בנוסף, עדיף לקרוא למומחה בתחום ניקוי מזרונים אחת לשנה או לכמה שנים, בהתאם למצב המזרון ולאיכותו, בכדי שינקה את המזרון על הצד הטוב ביותר, יסיר כתמים, יחטא את המזרון מחיידקים ויבצע טיפולים מונעים להצטברות אבק וחיידקים עתידית. מומלץ לקחת מומחה מקצועי שיודע לנקות ספות במקצועיות, אם הוא מומחה לספות, אז ניקוי המזרן יהיה החלק הקל אצלו.
חייגו עכשיו: 0559663270

ניקוי מזרונים - שירות מקצועי במחירים זולים החל מ150 שח

איך מנקים מזרונים בצורה מקצועית

לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו או השאירו הודעה ונחזור בהקדם: 0559663270
*
*
*השאירו הודעה ונחזור מייד או חייגו: 0559663270
*
*
*
חייג אלייחייגו עכשיו 0559663270