ניקוי ספות בבת ים

בקיץ, אנשים רבים אוהבים לבלות בים של בת ים מצד אחד, ומצד שני גם להישאר בבית בחדר הממוזג. כאשר כמות האנשים בבית גדלה, ואין אף אדם שמקפיד על ניקיון, האבק עולה גם כן. בתוך האבק ישנו חיידק אשר נקרא קרדית האבק, חיידק אשר חיי באזורים שונים בבית. אבק זה מצטבר בספות ופוגע בבריאותם של הדיירים. משום כך, מומלץ לקרוא לשירות ניקוי ספות בבת ים על מנת להימנע מהתקלות עם קרדית האבק.

מהי קרדית האבק?

קרדית האבק זהו חיידק קטן שנמצא במקומות שונים בבית, בעיקר במקומות שאנו חשופים אליהם, כמו ספרים, בגדים, מזרונים על המיטה ועוד. החיידק אוהב להימצא בבית מכיוון שהוא נמשך לתאי העור המתים של בני האדם.

כיצד נמנעים מקרדית האבק?

ישנן מספר שיטות שנועדו להקטין את כמות קרדית האבק:
  • לנקות בכל יום – הקפידו לנקות את חדר השינה שלכם, מכיוון ששם נמצאת כמות האבק גדולה ביותר.
  • החלפת מצעים – כפי שהזכרנו לעיל, כמות גדולה של קרדית האבק נמצאת במצעים שלנו, בכריות מנוצות ואף כריות רגילות. הקפידו להחליף את המצעים אחת ל-3 ימים בערך.
  • ניקיון ספות במטלית – ניקוי ספות בבת ים הינו חשוב מאוד מאחר וקרדית האבק חיה באזור לח כמו בת ים, ובנוסף לכך היא חיה בתוך הספות. על מנת לנקותה בצורה הטובה ביותר, הקפידו כל סוף יום לנקות את הספות במטלית לחה.

למה חשוב כל כך ניקוי ספות בבת ים?

קרדית האבק חיה באזורים לחים וחמים. העיר בת ים הינה מקום אידאלי לקדרית האבק, ולכן חשוב להקפיד על ניקוי ספות בבת ים. על מנת לעשות זאת, מומלץ להזמין את שירותי החברה הקרובה אליכם, כדוגמת דיזיין בקליק אשר מספקת את השירותים האיכותיים והזולים בבת ים, תוך חשיבות ניקיון הספות בצורה הטובה ביותר.
חייגו עכשיו: 0559663270


לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו או השאירו הודעה ונחזור בהקדם: 0559663270
*
*
*השאירו הודעה ונחזור מייד או חייגו: 0559663270
*
*
*
חייג אלייחייגו עכשיו 0559663270