ניקוי ספות בדרום

דרום מדינת ישראל כולל ערים רבות, החל מבאר שבע שנמצאת במדבר, ועד לאשדוד שנמצאת על רצועת הים. תנאי מזג האוויר ברצועת הים ובמדבר שונים, אך עדיין משפיעים רבות על התושבים, ואף גורמים לנזקים לחלק מהרהיטים בביתנו. הרהיט העיקרי שניזוק משינויי מזג האוויר הוא הספה. על מנת לשמור על איכות הרהיטים, כדאי להקדיש מאמץ לניקוי הספות. אך במקרים לא מעטים המצב נראה אבוד, ומתקבלת התחושה שלא ניתן לנקות את הכתמים העקשניים שנוצרו על הספה. אך אל דאגה, לשם כך כדאי לפנות לחברה מקצועית - דיזיין בקליק, המתמחה בתחום העיצוב ובתחום ניקוי ספות בדרום.

כיצד לשמור על הספות היטב?

על מנת לבצע ניקיון יסודי, חשוב להתאים את סוג הניקוי לסוג הספה. ישנם שני סוגי ספות שנדבר עליהן, וכיצד לנקות אותן:
  • ספות בד – ספות אלא נחשבות לספות קלות יותר לניקוי, אך עניין זה אינו נכון. זאת משום שהבד הוא חומר אשר סופג נוזלים, ועל מנת לנטרל את הנוזלים לשם, רצוי להשתמש בחומרים מיוחדים. נוזלים כמו אדי לחות הנמצאים בביתנו, חודרים אל תוך הבד של הספה, ובכך נשארים מים בפנים. המים שנשארים בפנים צוברים חיידקים רבים, ומקבץ חיידקים רב גורם לריח לא נעים לדלוף מהספה.
  • ספות מעור – ספות מעור הן ספות שקשה יותר לנקות, מכיוון שהצבע שבו הן צבועות רגיש לחומרים בלתי מתאימים. כך, אם יפגע בה חומר ניקוי בלתי מתאים, הוא עלול לשנות את צבעה. ולכן, השתדלו לשאוב בעזרת שואב אבק את הלכלוכים הפיזיים הגדולים.
אחת לשבוע השתדלו לנקות את הספות בצורה יסודית, ובאופן יום יומי וודאו כי אין לכלוכים שהצטברו, ובמידה וישנו לכלוך גדול, טפלו בו במידי. ניקוי ספות בדרום מעולם לא היה פשוט וזול יותר, בזכות אתר דיזיין בקליק תוכלו לממש את הזכות למטרה זו.
חייגו עכשיו: 0559663270


לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו או השאירו הודעה ונחזור בהקדם: 0559663270
*
*
*השאירו הודעה ונחזור מייד או חייגו: 0559663270
*
*
*
חייג אלייחייגו עכשיו 0559663270