ניקוי ספות בהרצליה

הרצליה הינה עיר מתפתחת, המלאה בתיירים רבים, ים, אטרקציות וחיים. זהו אחד האזורים המרכזיים בישראל. העיר שוכנת על פני הים, והאוויר מערב לחות וחול כאחד. ערבוביה זו מגיעה לרהיטי הבית שלנו, ופוגעת בהם. אחד הרהיטים הקריטיים הוא הספה, ועל מנת למנוע פגיעה בה, מומלץ להזמין שירותי ניקוי ספות בהרצליה.

מהו ניקוי ספות?

ניקוי ספות בהרצליה הוא מקצוע נדרש, משום שדיירים רבים אוהבים להכניס לביתם ספות עור וספות בד, מבלי להביא בחשבון שהניקיון שלהן הוא לא פשוט. זאת משום שעל מנת לבצע את הניקיון, דרושים חומרים רבים יקרים.

מדוע נדרש לבצע ניקוי ספות בהרצליה?

כל בית מתמלא מדי יום בלכלוך ואבק, מה שמביא עמו לכמות חיידקים גדולה. בין החיידקים נמצא חיידק קדרית האבק, שהינו חיידק מסוכן לאנשים רבים האלרגיים אליו. האלרגיה באה לידי ביטוי בתופעות שונות כמו יובש באף או אדמומיות בעיניים. תופעות קיצוניות יותר יכולות להביא אדם למצב של חנק ומוות.

מה קשה כל כך בלנקות ספה?

אין שום בעיה בלנקות ספה, הבעיה היא הלכלוך שמצטבר בתוך הנקבוביות בספות עור, ובתוך הבד בספות בד. אופן הניקיון שונה לגמרי בין שני הספות, ואין כל אפשרות לנקות את הלכלוכים הללו בדרך רגילה. החומרים הנדרשים לניקיון מסוג זה הם חומרים יקרים, ולא כל החומרים מתאימים לשלל הספות.
כיצד מנקים את הספות?
ישנם שני סוגי ספות:
  • ספות עור – את הספות הללו מנקים תחילה בעזרת מטלית לחה על מנת לנקות מאבק. לאחר מכן, מערבבים חומרי ניקוי מיוחדים לספה הזאת, ומנקים עם מברשת מיוחדת.
  • ספות בד – אופן הניקיון כאן שונה מבחינת חומרים, ובנוסף מתבצעת שאיבת אבק מפנים הספה.
ניקוי ספות בהרצליה קל יותר עם דיזיין בקליק. צרו קשר כעת, והזמינו את השירות הזול והאיכותי ביותר בהרצליה!
למחירון מומלץ לניקוי ספות היכנסו: מחירון ניקוי ספות
חייגו עכשיו: 0559663270


לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו או השאירו הודעה ונחזור בהקדם: 0559663270
*
*
*השאירו הודעה ונחזור מייד או חייגו: 0559663270
*
*
*
חייג אלייחייגו עכשיו 0559663270