ניקוי ספות בחדרה

חדרה הינה עיר גדולה, המכילה בקרבתה את תחנת הכוח הגדולה שמספקת חשמל לכל אזור הצפון, אורות רבין. הרעלים והפיח שנפלטים מהארובות, משפיעים מזה שנים רבות על התושבים. הלכלוך המצטבר באוויר אל עבר הבתים, הינו לכלוך שמזיק לריהוט, ולספות בפרט. שירותי ניקוי ספות בחדרה הם השירותים המומלצים ביותר כיום לשמירה על איכות החיים.

כיצד הפיח מפריע לרהיטים?

הפיח שבאוויר מגיע גם לביתנו, ונוחת היישר על הספות. הספות משמשות כמערכות ישיבה לכלל דיירי הבית, ולאורחים. לאחר יום שלם שאנשים ישבו על הספות, הפיח חודר אל ריפודי הספות, ותוך זמן לא רב, הן משאירות כתמים שחורים, שלעיתים קשה מאוד להסיר.

מדוע קשה להסיר כתמים אלה?

הכתמים שהצטברו הם מצבור של חלקיקים קטנים. חלקיקים אלה צפופים, כך שלא תמיד ניתן להסיר אותם בקלות ותוך שימוש בחומרי ניקוי ביתיים. אם זה המצב, שיש צורך להזמין אנשי מקצוע אשר יבצעו את העבודה במהירות וביסודיות.

מה עלינו לעשות על מנת להסירו?

כדי להסיר את הכתם, דבר ראשון שכדאי לעשות הוא לבצע אחזקה שוטפת לספות שנדבר עליה בהמשך. על מנת שלא לפגוע בספה ובבגדים של האורחים או של דיירי הדירה, הזמינו כעת שירותי ניקוי ספות בחדרה של דיזיין בקליק, המציעה את השירות האיכותי והזול ביותר בסביבה.

כיצד לבצע אחזקה שוטפת לספות?

באזור מלוכלך כמו חדרה, הניקיון צריך להתבצע באופן יום יומי. עברו עם מטלית לחה בכל סוף יום על הספות, צברו את הפיח והאבק שהצטבר על הספות. רכשו חומרי ניקיון מיוחדים על מנת לנקות בצורה היסודית ביותר.
אילו חומרי ניקיון לרכוש?
ישנם שני סוגי ספות, ספת עור וספת בד, ולשניהם סוגי חומרי הניקיון שונים. בחרו בחומר המתאים על מנת שהצבע של הספה לא ייפגע בשום אופן.
חייגו עכשיו: 0559663270


לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו או השאירו הודעה ונחזור בהקדם: 0559663270
*
*
*השאירו הודעה ונחזור מייד או חייגו: 0559663270
*
*
*
חייג אלייחייגו עכשיו 0559663270