ניקוי ספות בחיפה

הספות הן אלמנט הריהוט הראשון שבדרך כלל נתקלים בו בכניסה לדירה. הן משמשות אותנו לאירוח יקירים, לישיבה רגועה לפני שעות העבודה או לאחריהן, לצפייה בטלוויזיה ולשינה. בדומה לכל ריהוט אחר, הן צוברות אבק, חיידקים ומתלכלכות. לכן, חשוב מאוד לשמור עליהן. דיזיין בקליק מספקת שירותי ניקוי ספות בחיפה, במחירים הכי משתלמים בארץ בכדי שתוכלו להמשיך לצנוח לספה האהובה עליכם בבית לאחר שסוף סוף חזרתם הביתה בסוף יום העבודה.  

האם אפשר לנקות ספה לבד?

ישנם כמה שלבים שתוכלו לבצע בעצמכם בכדי לסייע לתחזק את הספות בביתכם. ניקוי פשוט ובסיסי אחת לשבוע או לחודש ימנע הצטברות חיידקים וישפר את מראה וחיות הספה. לפני כן, חשוב שתוודאו האם מדובר בספות עור או בד משום שהטיפול בחומרי הגלם הללו הוא מעט שונה.
  • ספות עור – השתמשו בחומרים ייעודיים לניקוי עור בלבד! אלו יסייעו בניקוי ובריכוך העור. כדי להיפטר מהאבק ולשפר את הרגשתם של הרגישים לאבק שמתגוררים בבית או מגיעים לבקר, תוכלו לשאוב את הספה בעדינות באמצעות מברשת רכה.
  • ספות בד – גם כאן מומלץ לשאוב את הספה עם מברשת רכה. אם הריפוד מתפרק, תוכלו לכבס אותו בהתאם להוראות היצרן בזהירות כדי לגרום לשינויי צבע או התכווצות הבד. כדי לנקות את הספה, תוכלו להעביר מטלית לחה על הספה.
 

ניקוי כתמים קשים – השאירו לידיים מקצועיות

אם מדובר בכתמים טריים, חשוב להספיגם במהירות באמצעות מטלית לחה. אל תנסו להסיר כתמים קשים באמצעות שפשוף מרובה, משום שזה עשוי לקבע את הכתם ולהזיק למרקם הספה. בנוסף, כתמים שונים מנוקים באמצעות חומרי ניקיון שונים. לכן, קראו למנקים מקצועיים עבור ניקוי ספות בחיפה שיאתרו את סוג הכתם (מים, שמן או הפרשות גוף למשל) ויתאימו לו את חומרי הניקיון האיכותיים והידידותיים ביותר כדי שהספה שלכם תחזור למראה הטבעי היפה שלה.
חייגו עכשיו: 0559663270


לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו או השאירו הודעה ונחזור בהקדם: 0559663270
*
*
*השאירו הודעה ונחזור מייד או חייגו: 0559663270
*
*
*
חייג אלייחייגו עכשיו 0559663270