ניקוי ספות בנתניה

ספות הן אלמנט עיצוב פונקציונאלי מרכזי בכל בית ומשרד. בדומה לכל תהליך טבעי אחר בחיים, הספות מתחילות לאבד מחיותן ו"מזדקנות". אם אתם רוצים להחיות את מראה הספה כדי שתיראה צעירה יותר, ולנקות אותה מחיידקים, אבק ולכלוך, דייזין בקליק, מספקת שירותי ניקוי ספות בנתניה, תשמח ללוות אתכם בתהליך הניקיון ולהבטיח לכם ספה נקייה, נטולת חיידקים שתיראה בדיוק כפי שנראתה ביומה הראשון, במחיר המשתלם לכל כיס והזול ביותר בארץ.

טיפים לניקוי עצמי - DIY

דייזין בקליק מציעה לכם גם כמה טיפים שיסייעו לכם לתחזק את הספה בשיטת עשו-זאת-בעצמכם. תחזוקת ניקיון שוטפת של הספה תכלול:
  • העברת מטלית לחה – העברת מטלית לחה על גבי הספה בתדירות שבועית תסייע לכם להיפטר מהצטברויות של חיידקים ואבק, ולשפר את המראה המבריק שלה.
  • שאיבה – כדי להילחם באופן עמוק יותר באבק, האויב הרשמי של הרגישים לאבק, מומלץ בתדירות של אחת לשבוע או לחודש לשאוב את האבק בעדינות באמצעות שואב אבק ביתי עם מברשת רכה.
  • להימנע מ – ניקיון הספה עם כמויות עודפות של מים. שימו לב, זה עשוי להסב נזק למרקם הספה.
  • היצמדות להוראות היצרן – כל ספה מגיעה עם הוראות ייעודיות. אל תתעלמו מהן שכן הן ילמדו אתכם כיצד לטפל בספה שלכם באופן המותאם והטוב ביותר.
 

ניקוי ספות מקצועי

מומלץ לבצע ניקוי ספות בנתניה באמצעות שירותי ניקיון מקצועיים בתדירות של אחת לשנה או שנתיים. הניקיון בדרך כלל אורך כשעה עד שעה וחצי והוא כולל ניקיון עמוק ומקצועי, שישמיד חיידקים ומזיקים שהצטברו בספה וימנע הצטברויות עתידיות באמצעות שימוש בחומרים ייחודיים. לצורך הסרת כתמים קשים, אנשי המקצוע יאתרו את סוג הכתמים שעל הספה ויתאימו חומרי ניקיון ייעודיים להסרת הכתם ולספה, בהתבסס על הסוג שלה- בד או עור. אם אתם זקוקים לשירותי ניקיון ספות מקצועיים בנתניה, צרו קשר עם דיזיין קליק.
חייגו עכשיו: 0559663270


לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו או השאירו הודעה ונחזור בהקדם: 0559663270
*
*
*השאירו הודעה ונחזור מייד או חייגו: 0559663270
*
*
*
חייג אלייחייגו עכשיו 0559663270