ניקוי ספות בקריות

אזור הקריות הוא אזור שברובו שוכן קרוב לים, פרט לקריית אתא הנמצאת באזור של גבעות. האבק והלחות משתלבים במקומות הללו, ויוצרים לכלוכים רבים גם בבית וגם בגינה. הרהיטים עלולים להיפגע בבית שאיננו שומר על ניקיון קבוע. בתים רבים אינם מודעים לניקוי הספות, ולכן חברת דיזיין בקליק מציע שירותי ניקוי ספות בקריות האופן מהיר, שוטף ויסודי, כך שלא תצטרכו לדאוג ולחשוש שהרהיט העיקרי בביתכם ייפגע.

כיצד מומלץ לבצע ניקוי ספות בקריות?

כמו שנאמר, אזור הקריות הינו אזור לח מאוד, ולכן חשוב לעבור עם מטלית לחה על הספות אחת ליום לפחות, והעדיפות בשעות הערב, על מנת להשאיר את הספות נקיות בסוף היום, ושיהיו מוכנות לשימוש כבר ביום הבא.

האם יש הבדל בין ספות עור ובד?

ספות עור נחשבות לספות היוקרתיות יותר, עקב כך שהעור הוא יוקרתי יותר, עמיד יותר ואיננו נקרע בקלות כמו הבד, אך העור הוא רגיש יותר לשינויים מהבד, ולכן הניקיון שיתבצע בספות עור הוא שונה מהניקיון שיתבצע בספות בד.

איזו שיטת ניקיון תתאים לספות עור?

ספות עור רגישות לשלל חומרים, ולכן חומרי הניקיון הנדרשים הם חומרים שמתאימים לעור. כל חומר שאיננו מתאים לעור, הוא חומר שעלול לשנות את צבעו, ולפגוע באיכותו. על מנת שלא יקרה מצב מעין זה, ודאו כי החומרים שהנכם רוכשים הם מתאימים לספות העור.
וכיצד עדיף לנקות את ספות הבד?
ספות הבד קלות יותר לניקיון, אך עדיין דורשות שימוש בחומרים מיוחדים כמו ספות העור. בצעו תחילה שאיבת אבק, מהסיבה שהאבק יכול להיכנס גם לתוך הבד עצמו, וכך תמנעו ממנו. על מנת לשמור על הספות באיכות גבוה, שמרו על ניקיונן באופן תדיר. צרו קשר כעת עם חברת דיזיין בקליק, הזמינו שירותי ניקוי ספות בקריות, והבטיחו את השירות האיכותי והזול ביותר!
חייגו עכשיו: 0559663270


לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו או השאירו הודעה ונחזור בהקדם: 0559663270
*
*
*השאירו הודעה ונחזור מייד או חייגו: 0559663270
*
*
*
חייג אלייחייגו עכשיו 0559663270