ניקוי ספות ברחובות

  רחובות הינה עיר גדולה ומלאה באנשים. כלל המבקרים היומיומיים בבתים ובבתי העסק מביאים עמם אבק רב, האבק אשר מגיע לרהיטים הביתיים ולשאר חללי הבית, מכיל בתוכו את חיידק קרדית האבק. החיידק הזה הוא מקורה של אלרגיה נפוצה אצל אנשים רבים בישראל, שלפחות חמישית מהאוכלוסייה סובלת ממנה. על מנת לטפל בחיידק זה, נדבר על מספר שיטות, ובעיקר על שיטת ניקוי ספות ברחובות

מה מומלץ לעשות כדי להימנע מקרדית האבק?

להלן חלק מהדברים הקריטיים שאפשר לעשות במידי:
  • לא לתלות וילונות רבים – קרדית האבק חיה בתוך כותנה, ולכן החשיפה לווילונות העשויים מכותנה עלולה להגביר את השפעתו של החיידק. לכן, על מנת להימנע מהחיידק, מומלץ לכבס את הווילונות לפחות פעם ביומיים.
  • ניקוי שטיחים – אחד הדברים החשופים ביותר לאדם הוא השטיח. השטיח מכיל אבק, תאי עור מתים, כל שמזין את החיידק.
  • שאיבת אבק כל ערב – כל אדם אלרגי יודע שעל מנת להקל על האלרגיה, מומלץ לנקות את החדר פעם בערב לפחות על מנת לשאוב את כלל האבק משם.
  • שאיבת ספות – על ספות רבות מתיישבים אנשים רבים מדי יום ביומו. בעקבות זאת הספה צוברת תאי עור מתים ואבק. הקרדית ניזונה מתאים אלה ומהאבק, ולכן חשוב לנקות אותן בכל ערב.
  • ריכוז ספרים במקום אחד – הקרדית יכולה להימצא בספרים שבבית. לפיכך, מומלץ לרכז את הספרים במקום אחד כמו ארון ספרים, ספרייה או מדף אחד גדול. בדרך זו מצטמצמת ההשפעה של החיידק.
  • כיבוס בגדים – החיידק מתביית בבגדים שהושארו בארון למשך זמן רב בגלל הכמות הגדולה של תאי העור המתים המצויה עליהם. לפיכך חשוב להקפיד על ניקיון הבגדים.
התקשרו כעת לדזיין בקליק, הזמינו שירותי ניקוי ספות ברחובות, ותיהנו ממחיר הזול ביותר האזור.
חייגו עכשיו: 0559663270


לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו או השאירו הודעה ונחזור בהקדם: 0559663270
*
*
*השאירו הודעה ונחזור מייד או חייגו: 0559663270
*
*
*
חייג אלייחייגו עכשיו 0559663270