ניקוי ספות בד

דיזיין בקליק תשמח להעמיד לשירותכם את מומחיותה בכל הקשור לתחום ניקוי ספות בד. צוות העובדים המסור של דיזיין בקליק יספק לכם שירותי ניקיון מקצועיים בטכניקות יעילות ומהירות ובאמצעות החומרים האיכותיים והיעילים ביותר בשוק. הסלון הוא החלל המרכזי בבית כאשר הריהוט העיקרי בו הוא מערכות הישיבה, הספות. הן הראשונות לקבל את פני האורחים ופניכם בשובכם הביתה לאחר עוד יום עבודה. הן מכילות, פונקציונאליות ומשמשות לפעילויות רבות, כמו צפייה בטלוויזיה, ישיבה לצורך קריאת עיתון או לצורך אכילה. ולכן, חשוב מאוד להקפיד לשמור על ניקיונן.

מדוע חשוב לנקות ספות בד?

בדומה לכל דבר אחר בחיים, שלא נשאר נקי לנצח ללא התערבות חיצונית, כך גם הספות הולכות ומתבלות באופן טבעי. בספות, מצטברים חיידקים רבים, לכלוך ואבק, אשר עשויים לפגוע בבריאות דיירי הבית ולשבש את איכות חייהם. הרגישים לאבק וודאי כבר התוודעו לחשיבות ניקיון הרהיטים בבית, וביניהם הספות, בכדי להימנע מהתקפי קוצר נשימה, גירוד, שיעול או אי-נוחות. אך גם אלו שאינם רגישים לאבק, אינם צריכים לנשום אותו מן הסתם. לכן, כדי להחזיר לספות את המראה "הצעיר" ו"החדש" שלהן ובכדי לשפר את תנאי המחייה וההיגיינה בבית, חשוב מאוד לתחזק את הספות בבית באופן אישי ובאופן מקצועי.

ניקוי ספות בד – איך לעשות זאת לבד?

כדי לשמר את מראה הספות יש כמה שלבי ניקיון שתוכלו לבצע בכוחות עצמכם, אם דרוש ניקיון קל:

  • הוראות היצרן – חשוב להיצמד להוראות היצרן בכדי לא להסב נזק לספות. הבד הוא חומר גלם שצריך לטפל בו באופן ייעודי.
  • שאיבה – שאיבת אבק בתדירות שבועית באמצעות מברשת רכה של שואב אבק ביתי תסייע להיפטר מהצטברויות אבק.
  • העברת מטלית לחה – זהירות: הימנעו משימוש בכמויות עודפות של מים, שכן הן מזיקות לבד. מטלית לחה בדרך כלל תספיק לניקיון פשוט. אם מדובר בכתם קל, נוזל כביסה עשוי להיות שימושי.
  • כביסה – אם ריפודי הספה ניתנים לפירוק ולהפרדה, תוכלו לכבס את הריפוד בזהירות ובהתאם להוראות היצרן כדי למנוע דהיית צבע והתכווצויות בד.


איך מסירים כתמים קשים? שימו לב, אם מדובר בכתם טרי, חשוב שתספיגו אותו. הימנעו מלבצע ניקוי ספות בד מאומץ או שימוש במים רבים שכן אתם עלולים לקבע את הכתם ואף להסב נזק לבד. סביר להניח שבמקרה כזה עדיף להזמין שירותי ניקיון מקצועי שיעניקו "טיפול חירום" לבד. כדי להסיר כתמים קשים, חשוב לזהות את מקור הכתם ולהתאים לו חומר ניקיון ייעודי בהתאם לסוג הבד, שכן כל סוג בד מטופל באופן שונה וייחודי. בנוסף, ניקיון מקצועי מומלץ אחת לשנה או לשנתיים. ניקיון מסוג זה בדרך כלל אורך כשעה עד שעה וחצי, והוא כולל הסרת כתמים, ריענון הספה, השמדת מזיקים ולכלוכים והתזת חומרים מונעי ומפחיתי אבק. הזמינו שירותי ניקיון מקצועיים, בעלי מוניטין ומיומנות, לצורך העבודה הזו. התייעצו עם חברים או מכרים וקראו המלצות ברשת על החברה ובחנו את תיק העבודות של החברה.  

מחירון ניקוי ספות בד

המחירון משתנה בהתאם לסוג הניקוי ולרמת הלכלוך של הספה. המחירים הממוצעים הם:
  • ניקוי ספת בד תלת מושבית – 400 ₪.
  • ניקוי ספת בד דו מושבית -350 ₪.
  • ניקוי כורסת בד בודדה – 250 ₪.
  • ניקוי ספה פינתית 5 מושבים – 450 ₪.
  • ניקוי כריות – עלות נלווית של 20 ₪ לכרית.

חייגו עכשיו: 0559663270

ניקוי ספות - הכי זולים בארץ! החל מ 370 ש"ח

איך מנקים ספות בד

לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו או השאירו הודעה ונחזור בהקדם: 0559663270
*
*
*השאירו הודעה ונחזור מייד או חייגו: 0559663270
*
*
*
חייג אלייחייגו עכשיו 0559663270