ניקוי ריפודים

ניקוי הוא תהליך טבעי ומתבקש בעולמנו המהיר שנתון בפני שינויים תכופים, זיהומי אוויר, הצטברות חיידקים ולכלוך, והתבלות ושחיקה. ספות וכורסאות הן לא יוצאות דופן, וגם הן "מזדקנות" ומאבדות מחיותן ומעמידותן. ניקוי ריפודים יסייע לכם להאריך את חייהן ולהחזיר להן את המראה הטרי היפה שהיה להן בעת הקנייה הראשונה. כך, לא תיאלצו להיפרד מהספה האהובה שליוותה אתכם במשך כל הילדות, משום שהיא הוכתמה רבות במהלך ארוחות הצהריים האהובות עליכם בחיק המשפחה או במהלך אירוח בעת צפייה במשחק הכדורגל הלוהט של העונה עם כל החברים הטובים. חברת דיזיין קליק מציעה לכם שירותי ניקוי בשיטות ניקיון משוכללות ומוקפדות עד לפרטים (והלכלוכים הקטנים שאף פעם לא הצלחתם להסיר) במחירים הכי משתלמים לכיס שלכם.

ניקוי ריפודים מקצועי

הספות והכורסאות שלכם עשויות מריפודים שונים ודורשות ניקיון מופקד וייעודי. לכן, אם הריפוד התבלה או שמא נוצרו כתמים קשים שאינם יורדים על אף ניסיונות הניקיון והשפשוף המרובים (זהירות: עדיף שלא!), קראו לשירותי ניקיון מקצועיים. במקרה ומדובר בריפוד בד, הם יזהו את סוג הבד שלכם (ישנם סוגים רבים), את מקור הכתם ויתאימו לו חומר ניקיון ושיטת ניקיון ייעודית כדי שהסלון שלכם ייראה כמו חדש ויצמצם הצטברויות לכלוך ואבק עתידיות. אם מדובר בריפוד עור, הם יעבדו אך ורק עם חומרים ייעודים לעור כדי לנקותו ולרכך אותו. מומלץ להזמין שירותי ניקוי ריפודים בכל שנה או אחת לשנתיים כדי להעניק טיפול מונע מבעוד מועד. הספות שלכן הן מקור להצטברויות חיידקים, אבק ולכלוך שעשויים לשבש את בריאותכם ועם בריאות לא משחקים.

ניקוי ריפודים – אפשר גם לבד

כאשר מצב הספות הוא די טוב והניקיון שלהן אינו מורכב, ישנם כמה צעדים שתוכלו לדאוג להם בעצמכם כדי לשפר את מראה הריפוד ולסייע לשימור הבריאות שלכם. מומלץ לשים לב להוראות היצרן ולפעול בהתאם להן בעת הניקיון.
  • ספות בד – שאיבה שבועית קלה של הספה או הכורסה על ידי שואב אבק ביתי בעל מברשת רכה יסייע לכם לצמצם הצטברויות אבק ולהקל על הרגישים לאבק שבחבורה. אם הריפוד מתפרק, אפשר לכבסו בזהירות, תוך הקפדה על חומרי ניקיון כביסה מותאמים ומעלות. אי הקפדה על הוראות היצרן והדגשים הללו, עשויה להסב נזק לריפוד או ליצור הבדלי צבע.
  • ספות עור – חשוב שתשימו לב לכך שספת העור שלכם ממוקמת הרחק ממקורות שמש או חום ישירים משום שאלו גורמים להתייבשות ולדהיית העור. העור הוא חומר די עמיד בסך הכול, אך עדיין ישנם כמה טיפים כדי למנוע את שחיקתו. העברת מטלית לחה (אך לא מדי!) על גבי הספה תסייע להברקת העור באופן מידי. אם אתם מעוניינים להסיר כתמים קלים או לנקות באופן עמוק יותר, חשוב שתשמשו אך ורק בחומרים ייעודיים לניקוי עור. כל חומר אחר עשוי להזיק לריפוד.

מה עושים כשיש כתם?

כתמים הם סוגיה שדורשת כתבה ממוקדת בנושא. אם מדובר בכתם טרי, חשוב מאוד להספיגו במטלית לחה בעדינות. שימו לב, לא כדאי לנסות להסיר באופן מאומץ את הכתם או בשימוש בחומרי ניקיון שאינם מותאמים לספה שלכם, משום שכך אתם עשויים לקבע את הכתם. כדי להבטיח הסרה של הכתם, חשוב לאתר את המקור שלו משום שכתמי דם או כתמי שמן, למשל, מנקים באופן שונה. ניקוי ריפודים מקצועי של חברת דיזיין קליק יבטיח לכם הסרה מלאה של הכתם.

כמה זה בעצם יעלה לכם?
ניקוי ריפודים לרכב: 350 שח כולל מעמ!
ניקוי ספות מבד(3+2): 370 שח כולל מעמ!
ניקוי ספות מבד אימפלה: 130 שח למושב כולל מעמ!
ניקוי כורסת בד: 200 שח כולל מעמ!
ניקוי כורסת טלויזיה: 300 שח כולל מעמ!
ניקוי מזרנים החל מ150 ש"ח
חייגו עכשיו: 0559663270


לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו או השאירו הודעה ונחזור בהקדם: 0559663270
*
*
*השאירו הודעה ונחזור מייד או חייגו: 0559663270
*
*
*
חייג אלייחייגו עכשיו 0559663270