ניקוי שטיחים

שטיחים הם כבר מזמן לא אלמנט דקורטיבי מיושן כפי שאולי נהוג לחשוב. עם המודרניזציה, גם השטיחים עברו ריענון ושדרוג מודרני, וכיום הם משמשים כפריט אופנתי ופונקציונאלי. יתרונותיהם של השטיחים רבים, הם הופכים את הרצפה לבטיחותית יותר לילדים ומונעים החלקה, הם מבודדים רעשים וגם משמשים כשיטה מעולה ואופנתית לחיפוי רצפה מיושנת מבחינה אופנתית. יחד עם זאת, שטיחים הם מקור לא קטן להצטברויות לכלוך ואבק, ולכן חשוב לדאוג לתחזוקתם. אם אתם זקוקים לשירותי ניקוי שטיחים, חברת דיזיין בקליק תשמח לנקות את השטיח שלכם כדי שייראה כחדש תוך הקפדה על טכניקה משוכללת וחומרי ניקיון ידידותיים לסביבה, מבלי שתיאלצו לרושש את הכיס, משום שהמחירים שלהם הם מהזולים יותר בארץ.

ניקוי שטיחים – למה זה חשוב?

גם בתוך הבית שלנו אנחנו עשויים לעמוד בפני סכנות בריאותיות. אלרגיה לחיידק אבק הבית היא אחת מהאלרגיות הנפוצות ביותר אשר עשויה לשבש את איכות החיים באופן ניכר. היא נוטה להתעורר או להתפרץ בחללים שאינם זוכים לאוורור מספק. במקרה שבבית יש שטיח מדובר בסוגיה חשובה יותר. כפי שציינו, בשטיח נוהגים להצטבר "אורחים" לא ידידותיים, כמו אבק, חיידקים ולכלוך. תחלופת האוויר נוטה להיות מעטה יותר לקראת הקיץ שבו המזגן עובד במשרה מלאה פלוס שעות נוספות ופועל במשך רוב שעות היום, או לקראת החורף כאשר מתקרר בחוץ ואנחנו סוגרים את החלונות. כאשר תחלופת האוויר היא נמוכה יותר, ישנה נטייה רבה יותר שהחיידקים המצטברים ייכנסו אל מערכת הנשימה וישבשו את התפקוד התקין.

ניקוי שטיחים – איך עושים זאת לבד?

ניקוי שטיחים יצמצם באופן משמעותי את הצטברויות הלכלוך והחיידקים, ובכך את זיהומי האוויר ויסייע לשמר את המראה שלהם. שטיחים אינם פשוטים במיוחד לתחזוקה עצמית, אך ישנם כמה שלבים שגם אתם תוכלו לבצע בבית לבד: שטיחים קטנים – אם מדובר בשטיחים קטנים או שטיחים שניתן לנייד אותם, חשוב לאוורר אותם על בסיס קבוע. חשוב לבצע גם שאיבות אבק לפחות אחת לשבוע. ובעת הצורך, ניתן לכבס את השטיחים הללו במכונת כביסה. שטיחים גדולים יותר ושטיחים מקיר לקיר – תהליך הניקיון עשוי להיות מעט מסובך יותר במקרה זה. תחזוקה שבועית של שאיבת אבק לפחות פעם בשבוע באמצעות שואב אבק משוכלל וניקיון באמצעות חומרי ניקוי ייעודיים לניקוי שטיחים יסייעו לשמור על השטיח נקי.

ניקוי שטיחים מקצועי

ישנן חברות ניקיון שטיחים שמציעות שירותי ניקיון מיומנים ומוסמכים שיסייעו לכם להשיב את השטיח שלכם למצבו הטבעי, הנקי ו"הבריא". רצוי להזמין שירותי ניקוי שטיחים לפחות אחת לשנה. חברות מקצועיות משתמשות בדרך כלל בציוד ניקוי משוכלל ויקר. ישנן שיטות ניקוי רבות בהתאם לסוגים הרבים השונים של השטיחים, כאשר העיקריות שבהן הן:
  • ניקוי רטוב – שטיחים קטנים נוהגים להתחיל מניעור לכלוכי חול ואבק. לאחר מכן, משרים את השטיח באופן המותאם לכל סוג שטיח במים עם סבון ייחודי וייעודי. לאחר ההשריה, פורשים את השטיח כדי לשטוף אותו בלחץ מים, מברישים את השטיח באופן יסודי ולבסוף מבצעים סחיטת שטיח.
  • ניקוי יבש – בשיטה זו לא שוטפים את השטיח או משרים אותו, אלא משתמשים בכימיקלים מיוחדים להסרת לכלוך קשה, בהתאם לסוג השטיח. לרוב, השיטה הזו נפוצה יותר לשטיחי קיר אל קיר.

מחירים לדוגמה
שטיח עבודת יד: 60 ש"ח למ"ר כולל מע"מ!
ניקוי שטיח שאגי: 60 ש"ח למ"ר כולל מע"מ!
ניקוי שטיח רגיל: 50 ש"ח למ"ר כולל מע"מ!
ניקוי שטיח מקיר לקיר: 25 ש"ח למ"ר כולל מע"מ!
*המחירים כוללים איסוף והחזרה.
למחירי מבצע כנסו לדף מחירון ניקוי שטיחים שטיחים שלנו
חייגו עכשיו: 0559663270


לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו או השאירו הודעה ונחזור בהקדם: 0559663270
*
*
*השאירו הודעה ונחזור מייד או חייגו: 0559663270
*
*
*
חייג אלייחייגו עכשיו 0559663270