עיצוב וילונות

עיצוב הווילונות, הוא תחום שעבר שינויים רבים בשנים האחרונות, עד שנהיה לבלתי נפרד מתחום עיצוב הפנים של הבית. בעבר וילונות היוו פתרון הצללה וכיסוי לחללים בבית מבלי שום התחשבות באלמנטים דקורטיביים, אך לא כך הדבר כיום. וילונות הם אלמנט דקורטיבי לכל דבר שגם עליו יש לתת את תשומת הלב בעת שיפוצים לבית או מעבר לבית חדש. דיזיין בקליק, מומחית בעיצוב פנים הבית, מספקת שירותי עיצוב וילונות במחירים הזולים ביותר בארץ, תוך הקפדה רבה על העיצוב, הסגנון והתפירה.  

עיצוב וילונות – המדריך הקצר לעיצוב מוצלח

כפי שציינו, וילונות הם מרכיב מובהק וחשוב בעיצובו של כל חלל, החל מחדר ילדים, סלון, חדרי-שינה, פינות-ישיבה וכלה במשרד עסקים. לכן, כאשר אתם ניגשים לבחור עיצוב וילונות, הנה כמה פרמטרים שחשוב שתשימו עליהם דגש:
  • סוג החומר – קיימים חומרים רבים בשוק מהם עשויים וילונות. כיום מלבד סוגים רבים של בד, ניתן למצוא גם וילונות תריס, וילונות חשמליים וכו' . לכן, חשוב לבחון מהם השיקולים שלכם בעת הבחירה בווילון, היכן ממוקם החלל הנדרש להצללה ועד כמה הוא ישיר לשמש. בנוסף, עליכם להחליט איזו מידת הצללה אתם רוצים. וילונות אחדים יספקו לכם הצללה מלאה, ווילונות בד בעלי צפיפות נמוכה (שקופים למחצה) או וילונות תריס למשל יוכלו לספק להם הצללה חלקית.
  • תחזוקה – הבחירה בסוג החומר משפיע על מידת התחזוקה של הווילון. העדיפו לבחור בחומר שיהיה קל לניקיון ויצמצם הצטברויות לכלוך ואבק.
  • התאמה לחלל – חשוב מאוד שהווילונות יתאימו לחלל הבית, החל ממידות החלל ועד להתאמה לשאר הרהיטים ולקו העיצובי של הבית.
 

על גלגל הצבעים בקצרה

הבחירה בצבעים, תוך מתן דגש על שילובי והתאמות צבעים, היא תורה בפני עצמה. לפי הפנג שוואי, לשיקולי בחירת הצבע של הווילונות יש השפעה עצומה על זרימות האנרגיה של דיירי הבית. הצבע הכחול הוא צבע רגוע ושליו שיקטין אנרגיות בחדר, כך שהוא רצוי לתלייה בחדר השינה כדי להוביל להקלה במתח ולסייע לשינה. צבע אדום הוא אחד החשובים בתורה זו, והוא ממריץ אנרגיות וזרימה, כך שווילונות בצבע אדום הם בחירה לטובה לסלון שלכם כדי שיכניסו אנרגיות חיוביות. לבן הוא צבע פופולרי אך לפי הפנג שוואי, אינו צבע ולכן אינו ממריץ, כך שאם אתם בורחים בווילונות לבנים, חשוב שתאזנו אותם באמצעות פריטים בצבעים חמים.
חייגו עכשיו: 0559663270


לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו או השאירו הודעה ונחזור בהקדם: 0559663270
*
*
*השאירו הודעה ונחזור מייד או חייגו: 0559663270
*
*
*
חייג אלייחייגו עכשיו 0559663270