פיויסי

פיויסי (באנגלית: PVC) הן ראשי התיבות של פוליוויניל כלוריד, הוא חומר שהתגלה במאה ה-19, אך רק בשנת 1926 הפך לידידותי לייצור ולעיבוד עד שבהדרגה נהייה לפופולארי בשוק התעשייתי. הפיויסי הוא חומר גמיש, זול ונוח לשימוש ולכן שימושים הם רבים:  הוא משמש לייצור כרטיסי אשראי, מסגרות, תקליטים וכו' . פיויסי שעובד לצורה רכה, משמש לייצור ריפודים, בדים, ניילון נצמד, ציפוי רצפות ושימושים רבים נוספים. ריצוף פיויסי הוא פופולארי למדיי בשל יתרונותיו הרבים, עליהם נפרט בהמשך. חברת דיזיין בקליק, מומחית בתחום עיצוב הפנים, מציעה את שירותיה המקצועיים בריצוף פיויסי במחירים הזולים ביותר בארץ, כדי שתיהנו מריצוף איכותי במחיר איכותי.  

ריצוף פיויסי

כאשר אתם ניגשים בפני ריצוף הרצפה שלכם, אתם בוודאי נתקלים בבחירה מבלבלת בין חומרים רבים ומשונים. הנה הסבר מפורט יותר על ריצוף פיויסי:
  • מהו ריצוף פיויסי? מדובר בחומר איכותי בתצורת גלילים או יריעות דמויות פח או עץ, שנפרש בקלות על כל רצפה מכל סוג שהוא.
  • יתרונות – יתרונות החומר הם רבים. מדובר בחומר זול וגמיש, מה שהופך את עבודת ההתקנה המקצועית לפשוטה יותר באופן יחסי. החומר הוא עמיד מאוד, מחזיק למשך טווח זמן ארוך מאוד. בנוסף, החומר הוא דוחה בקטריות וקל מאוד לתחזוקה ולניקיון.
  • תחזוקה נוחה – תהליך ניקוי ריצוף הפיויסי הוא נוח וקל מאוד. טאטוא קל ושטיפה באמצעות מעט חומרי ניקיון בסיסיים ישלימו את משימת הניקיון בהצלחה. אחת לחצי שנה או שנה, יש צורך במריחת פוליש ווקס ידני.
  • יתרון העיצוב – הפיויסי מגיע במגוון דגמים איכותיים ואופנתיים לבחירתכם, כמו למשל פיויסי דמוי אריחים, פיויסי דמוי פרקט או פיויסי בהדפסה דיגיטלית שיאפשר לכם רצפה מותאמת באופן אישי לחזון וליצירתיות שלכם.
 

פיויסי לרצפה – חשיבות ההתקנה האיכותית

פיויסי הוא חומר פשוט מאוד למתקינים מקצועיים. מתקינים שאינם בעלי המיומנויות הטכניות והידע הנדרש עשויים להסב נזק לרצפה שלכם. לכן, חשוב לוודא שאתם מזמינים שירותי ריצוף ממרצפים מקצועיים שישתמשו בחומרים איכותיים ויספקו לכם עבודה בטיחותית. חברת דיזיין בקליק היא מומחית בתחום הריצוף, ותספק לכם צוות עובדים מסור, מיומן ומקצועי.
חייגו עכשיו: 0559663270


לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו או השאירו הודעה ונחזור בהקדם: 0559663270
*
*
*השאירו הודעה ונחזור מייד או חייגו: 0559663270
*
*
*
חייג אלייחייגו עכשיו 0559663270