רפדות

אם אתם מתקשים להיפרד מהרהיטים האהובים עליכם בבית על אף שזמנם קרב ובא לסיומו, והם ייאלצו בקרוב לצאת "לפנסיה", כדאי שתכירו את התחום המקצועי הבא – רפדות. הרפדות, למעשה, יוצרת מייק-אובר ומקנה לרהיטים שלכם טיפול חירום של תיקונים, שדרוגים וצביעה. אם אתם זקוקים לשירותי רפדות, חברת דיזיין קליק היא הכתובת הנכונה עבורכם. החברה מתמחה בעיצובי פנים הבית, ומעניקה שירותי רפדות מקצועיים ואיכותיים במחירים משתלמים לכל כיס והזולים ביותר בארץ.

רפדות – הצצה לתהליך העבודה של אנשי המקצוע

ייתכן שכבר שמעתם על התחום המקצועי וייתכן שלא. שבו על הכורסה האהובה עליכם בנחת בזמן הקריאה הבאה:
  • מהי עבודתו של הרפד? עבודתו של רפד מקצועני כוללת את השלבים הבאים בדרך להחייאתו של הריהוט:
  • הערכת מצב הריהוט – ראשית, הרפד מגיע כדי להעריך את מצבו של הרהיט ולבדוק האם מדובר בעבודת ריפוד פשוטה יחסית או שמא הריהוט דורש גם עבודות תיקון, כמו תיקון ידיות או רגלי העץ. בעת ההערכה, הרפד בודק גם את ספוג הריפוד ואת תקינותם של הקפיצים. ספוג קרוע או בלוי – מחליפים בחדש, וקפיצים שאינם תקינים – מתקנים.
  • יצירתן של שבלונות ריפוד – על מנת שהריפוד החדש יתאים באופן מושלם לריהוט ויחליף את הקודם, יש צורך להכין שבלונות. השבלונה נוצרת באמצעות מדידה מדויקת של מידות וזוויות הריפוד.
  • עבודת הריפוד – את הבד הנגזר מהשבלונות, תופרים לריהוט באמצעות שיטות תפירה מקצועניות וייחודיות על מנת שהריהוט יחודש באופן הטוב ביותר.

סוגי הריפוד

קיימים מספר סוגי ריפוד מרכזיים בשוק:
  • ריפודי בד טבעיים – כוללים את בד הכותנה והפשתן שמשווים מראה קליל לריהוט, ונעימים מאוד למגע. חסרונם הוא שמדובר בבדים שאינם עמידים בפני כתמים ולכן קשים לתחזוקה ולניקיון.
  • ריפודי בד סינתטיים – בדים סינתטיים, כמו פוליאסטר למשל, הם מאוד קלים לתחזוקה ולניקיון משום שהם מונעים חדירת נוזלים. יחד עם זאת, הם בדרך כלל פחות נעימים למגע. בשוק ניתן למצוא בדים סינתטיים איכותיים יותר שגם נעימים למגע וגם קלים לתחזוקה.
  • ריפודי עור – הריפוד האיכותי והיוקרתי יקר יותר הודות לתוחלת חייו הארוכה. הוא עמיד מאוד וקל לניקיון, אך הוא גם נשרט בקלות ולא נושם, תכונה אשר עשויה להיות בעייתית במדינות בעלות אקלים חם.
  • ריפוד דמוי עור – ריפוד עור סינתטי הוא תחליף למצוין לאלו שמחפשים ריהוט זול יותר, ידידותי לסביבה מבלי להתפשר על מראה איכותי ויוקרתי. ריפוד דמוי עור מאריך בשנים ונחשב לקל מאוד לתחזוקה.

איך בוחרים שירותי רפדות?

שימו לב, קיימים רפדים רבים מאוד בשוק המציעים שירותי רפדות ולכן חשוב לבצע הערכה שקולה כדי להימנע מעבודות לא מקצועיות שעלולות להסב נזק חמור לריהוט שלכם. רפדים חאפרים יכולים לבחור בשיטות עבודה מהירות וזולות מסוג "פלסטר על הפצע", כמו לרפד בריפוד חדש על הריפוד הישן. כלומר, לא החלפה של הריפוד הישן אלא ריפוד חדש מעל, ללא בדיקה יסודית של הקפיצים והספוג. הריפוד הישן עשוי להעביר את הלכלוך בהדרגתיות לריפוד החדש. מלבד זאת, שיטות ריפוד לא מקצועיות נוספות עשויות ללכלך את הריפוד שלכם או לביצוע תפרים שאינם טובים דיו. לכן, חשוב שתבצעו הערכה מסודרת בקרב רפדים המציעים לכם שירות. חפשו אחר המלצות ברשת או התייעצו עם חברים וקרובי משפחה ובדקו את תיק העבודות של נותן השירות.
חייגו עכשיו: 0559663270


לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו או השאירו הודעה ונחזור בהקדם: 0559663270
*
*
*השאירו הודעה ונחזור מייד או חייגו: 0559663270
*
*
*
חייג אלייחייגו עכשיו 0559663270