שטיח מקיר לקיר

שטיחים הם כבר מזמן לא אלמנט מיושן ומסורבל שמוצאים רק בבית של סבתא. כיום אפשרויות העיצוב הן רבות מספור ומציעות מבחר סגנונות, צבעים ומרקמים שונים, כדי שכל אחד ימצא את הסגנון האהוב עליו וייצא מרוצה. שטיח מקיר לקיר, כשמו כן הוא, משמש לחיפוי מלא של הרצפה. אם אתם מעוניינים לרכוש שטיח מקיר לקיר, חברת דיזיין בקליק תשמח לסייע לכם להתאים לכם את השטיח המושלם במחיר המשתלם ביותר בארץ, שיגרום לכם להתפעל ממנו בכל פעם מחדש.

מדוע לבחור בשטיח מקיר לקיר?

לבחירה בשטיח מקיר לקיר, כמו בכל תחום בחיים, ישנם הוראות תחזוקה מפורשות לצד יתרונות. באמצעות שימת לב לטיפים הבאים, תוכלו להבטיח לעצמכם שישתלם לכם להתקין את השטיח.
טיפים בתחזוקה – הרגישים לאבק, שימו לב: השטיח מהווה מקור מוצלח להצטברות אבק רבה. ובהשוואה לרצפה, תהליך הניקיון הוא מעט מורכב יותר ודורש שואב אבק משוכלל וחומרי ניקוי ייעודיים. תחזוקת ניקיון שבועית של השטיח, שתכלול שאיבת אבק לפחות פעמיים בשבוע, תסייע להתמודד עם המשימה הזו בהצלחה.

יתרונות – לשמחתכם, היתרונות שווים את כל עבודת התחזוקה.
  • עיצוב ייחודי - שטיח מקיר לקיר מאפשר לסגנן ולעצב את הבית כאוות רצונכם. תוכלו לספק לבית מראה ייחודי, יוקרתי וצבעוני באמצעות שטיח הודי למשל שיספק זריקת צבע מרשימה, או לבחור במראה אלגנטי, מעודן ומודרני באמצעות שטיח בעל צבע אחיד.
  • מניעת החלקה ופציעות – הורים לילדים בוודאי ישמחו לשמוע את היתרון הבא. הרצפה, בייחוד אם היא רטובה או נוהגים לרוץ עליה, מהווה פוטנציאל רב לסכנה של החלקה. השטיח מהווה מעטפת ביטחון הודות למרקמה.
  • בידוד רעש – הודות לחומר ממנו עשוי השטיח ולצפיפות הסיבים שלו, הוא מאפשר לבודד את גלי הקול ולסייע במניעת רעשים חיצוניים. מה שנקרא, ראש שקט ונקי מדאגות.

שירותי ניקיון שטיחים

חברות ניקיון מקצועיות המתמחות בניקיון שטיחים יוכלו לסייע לכם בתחזוקת השטיחים. שטיח מקיר לקיר משמש אותנו לטווח הארוך, ולכן חשוב לטפל בו בהתאם. ניקיון עמוק אחת לשנה יסייע לכם להחזיר לשטיח את חיותו ולהיפטר מחיידקים עתידיים. דיזיין בקליק, מספקת גם שירותי ניקיון שטיחים מקצועיים.
חייגו עכשיו: 0559663270


לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו או השאירו הודעה ונחזור בהקדם: 0559663270
*
*
*השאירו הודעה ונחזור מייד או חייגו: 0559663270
*
*
*
חייג אלייחייגו עכשיו 0559663270