תריסים ונציאניים

הם מגנים מפני השמש ומספקים הצללה, מהווים אלמנט דקורטיבי פונקציונאלי התורם לעיצוב הבית והם כאן כדי להישאר ולהמשיך במשימתם הנאמנה. תריסים ונציאניים נהיו לאלמנט חובה בכל בית שמעוניין להגן על עצמו מפני התחממות מבלי להתפשר על עיצוב הבית. דיזיין בקליק, מספקים שירותי עיצוב ודקורציה לבית במחירים הנמוכים ביותר בארץ, וישמחו להתאים לכם תריסים ונציאניים איכותיים שישתלבו נהדר בביתכם.  

תריסים ונציאניים – המדריך לקונים הטריים

תריסים ונציאניים מספקים חלופה מצוינת לתריסים הכעורים והכבדים שנאלצנו להשתמש בהם בעבר. מבחר האפשרויות העיצוביות, הגדלים, המידות הוא רב ביותר ומאפשר התאמה אישית לכל חלון או משטח שזקוק להסתרה. הנה מידע נוסף שבוודאי תשמחו לדעת:
  • מהו תריס ונציאני? וילון פסים צר וקשיח, שבו הפסים מחוברים באמצעות חוט זה לזה. הווילון מאפשר לשחק עם כמות האור הרצויה באמצעות הזזת הזווית של הפסים. ניתן להרימם כאשר רוצים לפנות את שדה הראייה ולקבל אור שמש או להשאירם מוגפים כאשר רוצים הצללה מלאה. וילונות אחדים הם מחוררים כך שמאפשרים הצללה חלקית למעוניינים בכך.
  • פופולארי לשימוש בעיקר בסביבה משרדית או בסביבת המטבח. יחד עם זאת, אפשר להתאימו גם לכל חלל או חלון אחר שתרצו.
  • עיצובים – כיום ניתן למצוא שפע של חומרי גלם, מנגנוני הפעלה, צורות וצבעים לתריס הוונציאני. הם יכולים להיות עשויים עץ, אלומיניום, פלסטיק במבחר צבעים כמעט אינסופי.
  • מנגנון שימוש – תריסים ונציאניים נמצאים במגמת השתכללות מתמדת וכיום ניתן למצוא תריסים עם מנגנונים משוכללים למדיי כמו הפעלה מרחוק, אפשרות חיבור למערכת בית חכם או הפעלה באמצעות מנגנון חשמלי.
 

איך בוחרים תריסים ונציאניים?

ראשית, החליטו על החלל שזקוק להצללה ומצאו את המידות המדויקות. קבעו אם ברצונכם לספק לו הצללה מלאה או חלקית. חשוב להתחשב בנקודות האור ביחס לחדרים אחרים. לאחר מכן, החליטו מהו הסגנון העיצובי שלכם, אלגנטי ומעודן, עיצוב עץ כפרי, נעים וביתי או עיצוב מודרני בתוספת צבעוניות עזה שתיתן זריקת צבע מחייה לבית. לאחר מכן בחרו את מנגנון השימוש וההפעלה. קיימים מנגנוני בטיחות בפני ילדים שיבטיחו לכם ראש שקט כך שגם אם השארתם אותם בבית לבד, הם בידיים טובות.
חייגו עכשיו: 0559663270


לקבלת הצעת מחיר וייעוץ בחינם חייגו או השאירו הודעה ונחזור בהקדם: 0559663270
*
*
*השאירו הודעה ונחזור מייד או חייגו: 0559663270
*
*
*
חייג אלייחייגו עכשיו 0559663270